آشنایی با شرکت مهندسین مشاور بوم پایش

بسمه تعالی

شرکت بوم پایش اصفهان با استناد به مصوبه شماره 20637/ت 28437 ه مورخ  23/4/1383 هیات وزیران و با شناسه ملی 10260436379 و با توجه به احراز شرایط لازم و تایید صلاحیت، فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نموده است که حیطه فعالیت این شرکت در زمینه انجام پروژه های سری ISO و سیستم مدیریت زیست محیطی توسعه چشمگیری داشته است و راه پر فراز و نشيب  رشد  و پيشرفت در اين عرصه  را به منظور کسب تجربه و خدمت  به  پيشرفت در بخش محیط زیست در کشور با  همراهی کارشناسان و متخصصين منابع طبیعی و محیط زیست پيموده است.

همواره اهداف ما  ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين روش های روز دنيادر زمینه محیط زیست به سراسر کشور مي باشد.

هم اکنون اين مجموعه شامل بخش هایی نظیر واحد  مكانيابي، امكان سنجي و تجزيه و تحليل سلسله مراتبي  (AHP)، GIS  و سنجش از دور، طراحي فضاي سبز، منظر و محيط، مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، ارزیابی توان و اثرات، مدلسازی آلودگی هوا و آب، مدیریت پسماند، EMP و …. می باشد.

این مجموعه با  بیش از 15 سال سابقه درخشان در اجرای بیش از 200 پروژه زیست محیطی (ارزیابی، مکانیابی، امکانسنجی، طرح جامع)کشور به خصوص در بخش طرح هاي گردشگري  و اكوتوريسم، كارخانجات فولاد و صنايع وابسته،   كارخانجات سيمان، واحدهای پتروشیمی و نیروگاه و پالایشگاه، بهره برداري از معادن كاني فلزي و غير فلزي،  سدها و طرح هاي آبخيزداري  و . …، مشاوره های حقوقی محیط زیستی، ارائه بیش از 50 مقاله پژوهشی در همایش های بین المللی و مجلات داخلی و خارجی، ترجمه و تالیف کتاب، برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی مرتبط با محیط زیست سعی در ارائه خدمت نموده است.

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق و پژوهش از جمله نگرش راهبردي ما در کار است.

اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم.

آشنایی بیشتر و دانلود رزومه